Çok satan kitaplar, Görücü Usulü AŞK Toptan Dağıtım

 
 
Reklam Yeri
Reklam Şehir Fırsatları

Bitkisel Temizlik
 
[Yeni Kayıt] [Şifremi Hatırlat]
 
   
Sektör Index Firma Rehberine Eklenen Son Firmalar | Uğur Tuna Yayınları Yayınevi Kitapları İletişim | Suadiye Yelken Kulübü İletişim Telefon | İstanbul Yelken Kulübü İletişim İstanbul | Jolly Tur İstinye Park İletişim İstanbul | Jolly Tur İstanbul İletişim Yurtdışı Turları | Boğazda Gezi Turizm ve Organizasyon İstanbul | Tatil Borsası Yat Club İstanbul İletişim | Tatil Borsası Yat Club Ankara İletişim | Şan Müzik Tur Boğaz Tekne Turu İstanbul | Tatil Borsası Yat Club
  Ana Sayfa
  Firma Eklemeyiniz!
  İletişim & Contact


Bitkisel Temizlik Ürünleri
Reklam
Ersağ Temizlik & Kozmetik Ürünleri Ücretsiz Üyelik Fırsatı!
  [Sektörel]
Arçelik Koçtaş'ta ilk konsept mağzasını açtı
 
 
Yeni konsept mağaza satış, ofis ve depo alanları dahil 715 metrekarelik bir alan üzerine kuruldu

Koç Holding, beyaz eşya sektöründeki şirketi Arçelik'in mağaza zincirine bir yenisini daha ekledi.

Holdingin yönetim kurulu başkanı Mustafa V. Koç, Arçelik'in yurt içi ve yurtdışındaki 100'den fazla pazarda yaptığı atılımlar ile Türk ekonomisin lokomotif kuruluşlarından biri olduğunu söyledi. Her ülkenin gurur duyduğu markaları bulunduğuna işaret eden Koç, Arçelik'in de yarım asırdan fazla bir zamandır insan hayatına fazlasıyla tesir ettiğini, tüketicilerin hayatının bir parçası olduğunu kaydetti.

Arçelik'in, Yenibosna Koçtaş'taki konsept mağazası açıldı. Açılışta konuşan Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, Arçelik'in 3 binin üzerinde bayisi bulunduğunu belirterek, açtıkları ilk konsept mağazanın da yenilikçilik anlayışının en güzel sonuçlarından birisi olduğunu ifade etti. Koç, "Arçelik bu yeni mağaza konsepti ile Türkiye'de bir ilki daha gerçekleştiriyor. Değişen ve gelişen tüketici ihtiyaçlarının yanı sıra genişleyen bayi teşkilatının beklentilerini de karşılamak adına Türkiye'de bir örneği daha olmayan, çok özel bir mekanda müşterilerini karşılıyor." dedi.

Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu Başkanı ve Arçelik Genel Müdürü Levent Çakıroğlu da yeni mağaza sistemini belli bir zaman içinde diğer bayilere de adapte edeceklerini açıkladı. Kendi teknolojileri ile geliştirdikleri ürünlerin enerji ve su verimliliği konusunda öncü ürünler olduğunu ve gelirlerinin yarısını yurt dışı operasyonlardan elde ettiklerini aktardı.

Yeni konsept mağaza satış, ofis ve depo alanları dahil olmak üzere toplam bin 715 metrekarelik bir alan üzerine kuruldu. Bin 250 metrekarelik satış alanının 700 metrekarelik bölümünde beyaz eşya ve elektronik ürünleri yer alırken, 550 metrekarelik alanda ise 15 mutfağın sergilendiği mutfak satış alanı bulunuyor.

Açılışa, Mustafa Koç'un yanı sıra, Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Bulgurlu, Koç Holding CEO'su Turgay Durak ve İstanbul Sanayi Odası Başkanı Tanıl Küçük de katıldı. Konuşmaların ardından Arçelik'in ilk konsept mağazasının kurdelesi kesilerek hizmete açıldı. Koç ve davetlileler, konsept mağazasının içine gezerek ürünler konusunda bilgi aldı. Öte yandan Mustafa Koç, açılışın ardından basın mensuplarının gündemle ilgili sorularını cevaplamadan mağazadan ayrıldı.

Haber Kategori 2010-11-26

.

En Son Altın Fiyatları

Reklam Sponsoru Reklam Yeri
 
 
Son Güncel Ekonomi, Finans, Sektörel ve Firma Haberleri

 
 
 
   
 
 
 
Ersağ nasıl üye olunur üyelik kaydı ücretsiz tıkla hemen üye ol

Firma Rehberi Sektör Haberleri İstanbul Arçelik Bayi İstanbul Beko Bayi Marka Tescil Ankara Arçelik Bayi Marka Ersağ Üyelik Formu Şirketler

Bu alan adı - domain satılıktır 
2007-2014 - 40 bin tl - teklifini gönder
h a b e r e m a i l (AT) g m a i l nokta c o m