ersag urunleri uyelik
 
 
 
[Yeni Kayıt] [Şifremi Hatırlat]
 
   
  Ana Sayfa
  Firma Eklemeyiniz!
  İletişim & Contact

marka tescil, logo tescili, isim tescili, marka tescili, marka basvuru, slogan tescili, online marka tescili

Reklam
Ersağ Temizlik & Kozmetik Ürünleri Ücretsiz Üyelik Fırsatı!
  [Ekonomi]
Tapu dairelerinde kredi kartı dönemi başlıyor
 
 
Tapu dairelerinde harç ve döner sermaye bedelleri kartla ödenebilecek.
Tapu dairelerinde kredi kartı dönemi başlıyor. 2015‘ten itibaren harç ve döner sermaye bedelleri kartla ödenebilecek.

Tapu dairelerinde kredi kartı dönemi

Tapu dairelerinde bedellerin kredi kartı ile ödenmesi gerektiğini belirten Altın Emlak Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Özelmacıklı, şunları ifade etti:

Daha evvel tapu dairelerinde sıra beklemek yerine online sistemden randevu alınarak uygulamaların çok daha kısa sürede, modernize bir şekilde tamamlanabileceğini ve tapu harcı ile döner sermaye bedeli ödemelerinin kredi kartı yoluyla da yapılabilmesi gerektiğini dile getirdiğimizde herkes şaşırmıştı.

Geldiğimiz noktada tapu daireleri eskiye göre çok daha sistemli, rahat ve konforlu. Bununla yetinilmemeli, yenilikler devam etmelidir. Tek Ziraat Bankası bankamatiklerine ve Halk Bankası’na ödenebilen tapu harçları ve döner sermaye ücretlerinde her bir uygulama için ayrı ayrı sıra numarası alınıyor ancak güçlükler bununla da bitmiyordu.

Çünkü yüklü ödemelerde tutarın tamamının yatırılamaması, bankamatiklerde para üstü alınamaması gibi birçok güçlük kredi kartı yoluyla ödemelerin mümkün hale getirilmesiyle giderilecek. Özelmacıklı, kredi kartının yanı sıra internetten ödemelerin de mümkün hale getirilmesi gerektiğine vurguladı.

Emlak sektörüne dair verilerin tamamının teknik altyapıya aşama aşama kaydedilmesiyle bu sistem hak ettiği yeri bulacaktır. Zira tamamı otomasyon sistemine dayalı hale getirilen tüm uygulamalar emlak sektörünün yanında sektörün yön verdiği Türkiye ekonomisine de büyük yarar getirecektir. dedi.
Haber Kategori 2014-12-22

.

En Son Altın Fiyatları

Reklam Sponsoru Reklam Yeri
 
 
Son Güncel Ekonomi, Finans, Sektörel ve Firma Haberleri

 
 
 
   
 
 
 

Firma Rehberi Sektör Haberleri İstanbul Arçelik Bayi İstanbul Beko Bayi Marka Tescil Ankara Arçelik Bayi Marka Ersağ Üyelik Formu Şirketler